Praca w eTrapez

Nazywam się Krystian Karczyński, jestem właścicielem internetowej firmy eTrapez, a także twórcą matematycznych kursów video dla studentów eTrapez.

Ze względu na rozwój firmy szukam pracownika.

Opis stanowiska:

  • praca w Internecie, we własnym domu
  • rozwiązywanie akademickich zadań matematycznych na poziomie studiów wyższych
  • odpowiadanie na matematyczne pytania studentów na Forum, blogu, mailowo i w social media
  • praca przy rozwijaniu matematycznej strony edukacyjnej dla studentów (dodawanie, edycja i korekta treści)

Wymagam:

  • co najmniej kilkuletniego doświadczenia w udzielaniu korepetycji z matematyki, statystyki i matematyki dyskretnej na poziomie studiów
  • bardzo wysokich umiejętności w zakresie tłumaczenia matematyki
  • cierpliwości, kultury osobistej, systematyczności, dyscypliny i gotowości do ciężkiej pracy
  • podstawowego obycia z komputerem, znajomości Power Pointa, Worda itd.
  • podstawowej znajomości WolframAlpha

Oferuję:

  • elastyczny czas i miejsce pracy – pracować będziesz przez Internet
  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie internetowej
  • współpracę z osobami mającymi działalność gospodarczą
  • dla osób nie mających działalności – umowę zlecenie na czas próbny, a po kilku miesiącach przejście na umowę o pracę (na zasadach telepracy)

Uwagi dodatkowe:

  • nie interesuje mnie wykształcenie, tylko praktyka korepetytorska
  • mile widziane doświadczenie w pracy na jakimś internetowym Forum

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV + życiorys na adres:
k.karczynski@etrapez.pl