Pliki nie ściągają się w całości. Pliki ściągają się bardzo, bardzo wolno. Po ściągnięciu plików i próbie ich rozpakowania pojawiają się jakieś dziwne komunikaty o błędzie, np. "Archiwum uszkodzone...", "File corrupted...", itp.

Ściąganie dużych plików (niektóre ponad 3 GB) przez Internet może być problemem. Na przykład, jeśli podczas ściągania utracisz chociaż na sekundę połączenie z Internetem – ściągany plik uzyska status “uszkodzonego”. Przy tego typu problemach można spróbować następujących rzeczy:

1. Ściągnąć Kurs z jednego z podanych linków alternatywnych.

2. Upewnić się, że przed ściąganiem ma się wystarczającą ilość miejsca na twardym dysku, a konkretnie na partycji systemowej (podczas ściągania plik tymczasowo zapisuje się na niej, dopiero potem na innej wybranej partycji).

3. Aby wspomóc ściąganie, można skorzystać z jakiegoś programu do tego przeznaczonego, np:

Download Accelerator: http://www.speedbit.com/

FlashGet: http://www.flashget.com/index_en.html

4. Jeśli błąd się powtarza, można też zawsze ściągnąć Kurs korzystając z innego złącza internetowego (np. u znajomego), zgrać na pendrive/CD/DVD, czy gdziekolwiek i i przekopiować na właściwy komputer – w ten sposób uzyskując dostęp. UWAGA: Ściąganie z innego komputera korzystającego z tego samego dostępu do Internetu niestety nic nie da.

5. Czy błąd dalej się powtarza? Jeśli wszystko zawiedzie, prosimy o dalszy kontakt.

Wysłałem przelew bankowy, lecz nie otrzymałem żadnego maila, ani nic. Co się dzieje?
Banki w Polsce księgują przelewy z opóźnieniem standardowo 1 dnia roboczego. Tzn. pieniądze docierają do nas na konto na ogół dopiero 1 dzień roboczy po wpłacie i wtedy wysyłamy dane dostępu. Może się więc zdarzyć, że wpłacisz pieniądze w piątek, a dostęp do materiałów otrzymasz dopiero w poniedziałek.

Aby przyspieszyć sprawy, możesz wybrać PayU jako sposób płatności i dalej zapłacić już ze swojego banku.


Dostałem fakturę, a nie mam żadnych Kursów. Kiedy dojdą Kursy?

Mail z danymi dostępu do Kursów jest wysyłany równocześnie z mailem z fakturą, powinien więc już do Ciebie dotrzeć. Sprawdź proszę swoją skrzynkę antyspamową.

Jeśli nie udało Ci się go znaleźć, nie ma problemu, skontaktuj się z nami.

Pliki Kursów są spakowane w archiwum .zip, a pliki video są w formacie .avi. Możesz potrzebować jakiś dodatkowych programów do rozpakowania ich i odtworzenia video.

Jeśli nie udało Ci się ich znaleźć, nie ma problemu, skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto skorzystać z Kursów eTrapez?

 • Zrozumiały język

  Najważniejszą cechą naszych Kursów, co potwierdzają liczne opinie, jest zrozumiały język. Zależy nam na tym, aby każdy niezależnie od wcześniej posiadanej wiedzy, po przejściu naszego Kursu potrafił rozwiązać zadania z omawianego tematu.

 • Pakiety kursów

  Nasze Kursy można kupować pojedynczo, ale zdecydowanie korzystniejszą opcją są "Pakiety Kursów", dzięki nim masz pewność, że trafią do Ciebie wszystkie dostępne zagadnienia.

 • Dla studentów i uczniów

  Zaczynaliśmy od tworzenia Kursów dla studentów, ale odpowiadając na ciągle powtarzające się pytania o Kursy przygotowujące do Matury, zaczęliśmy tworzyć również Kursy dedykowane uczniom szkół średnich.

 • Dostęp do kursów 24/7

  Kupując Kursy eTrapez dostajesz do nich dożywotni dostęp. Możesz więc z nich korzystać w każdym miejscu na świecie, kiedy tylko zechcesz. Tuż po zakupie otrzymasz link, z którego możesz pobrać pliki wideo i zapisać je na swoim dysku.