Zapomnij o problemach z matematyką w szkole średniej i na studiach

  Sprawdź, w jaki sposób możesz nauczyć się jej łatwo, przyjemnie i skutecznie.

  eTrapez pomoże Ci zdobyć potrzebne oceny, zaliczenia i wpisy do indeksu.

  Oglądaj nasze Kursy i razem z nami przejdź przez matematykę.

  Stres przed matematyką?

  Wypróbuj darmowe Lekcje eTrapez

  Sprawdź darmowe Lekcje

  Ostatnie opinie klientów...

  • Wszystkie Kursy eTrapez do Szkoły Średniej (79.00)
   dodana przez Hanna


   Miesiąc temu kupiłam kurs matura podstawowa i rozszerzona z myślą o przyszłorocznej maturze. Nic lepszego nie mogłam zrobić!!! Jak dla mnie jest to rewelacja!!!. Z przyjemnością oglądam, słucham i jednocześnie staram się rozwiązywać sama zadania. Wszystko jasno spokojnie wyłożone. Żałuję tylko, że nie kupiłam wcześniej tych kursów (nie byłoby problemów w I i II klasie liceum). Mój brat namawiał mnie już wcześniej na ich zakup. On zakupił 2 lata temu kurs dla studentów i potwierdził, że jest rewelacyjny i nie miał problemów z matematyka na studiach - jak mówi dzięki "Krystianowi" - a studiuje automatykę, robotykę i informatykę.
   Polecam ten kurs wszystkim maturzystom. Jest tu wszystko co potrzebne do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym łącznie z niestandardowym podejściem do zadań - takie matematyczne sztuczki, które ułatwiają i skracają zadania.

   Hanna

   Zobacz ten produkt →
  • Abonament Akademii eTrapez (Od: 89.00 / miesiąc i 80.00 opłaty wstępnej)
   dodana przez


   Kursy eTrapez to doskonała alternatywa dla książek, które moim zdaniem w większości często są bardzo niejasne i nawet proste zagadnienia przedstawiają w skomplikowany, niezrozumiały sposób. Mam duże zaległości z matematyki na poziomie studiów magisterskich, na które poszedłem po humanistycznym licencjacie. Przerobiłem już kilkaset zadań dostępnych w pakiecie z kursami i wszystkie udało mi się wykonać poprawnie, co dowodzi fantastycznego podejścia pana Krystiana do nauczania innych.

   Zobacz ten produkt →